ziedot
Ir kas sakāms!

Pirmkārt, mums ir prieks, ka radio perspektīve veidojas un soli pa solim dodamies lielajiem mērķiem tuvāk. Nupat notikušais kuš! radio projekts ir apliecinājums tieši tam, kā vēlamies redzēt šo radio, skaņas platformu. Tas ir par dažādo kopienu veidoto audio platformu, skaņu kolekcionāru platformu, kas veido Rīgas skaņu izpratni, tās dažādības, mākslas gaumes centru.

Milzīgs prieks par klausītāju loka paplašināšanos, it īpaši starptautisko klausījumu, sākot no Latīņamerikas un Eiropas līdz pat Austrālijai.

Otrkārt, reizēm ne viss notiek tā kā iecerēts. Esam biedrība ar nekomerciālu darbību, un līdz šim, pateicoties VKKF atbalstam, esam diezgan daudz sadarījuši - izveidojuši 200GB skaņu kolekciju, kura ietērpta ap 30 dažādās noskaņu pleilistēs, kuras skan mūsu programā katru dienu, dažādos laika periodos, padarījuši klausāmo saturu interesantāku ar tādām platformes funkcijām kā filtri, mums ir pievienojušies vairāki satura veidotāji, domu biedri. 2022. gadā esam translējuši aptuveni 100h tiešraides, divas reizes no kultūrtelpas Smilga un tikko 2 nedēļas bijām komiksu izdevniecības kuš! telpās. Mums ir sava mājaslapa, kuru ik pa brīdim uzlabojam, padarot to pieejamāku un interesantāku katram tās apmeklētājam.

Ir pieejama aplikācija App Store (Android App tuvojas straujiem soļiem), ar kuras palīdzību varat paņemt mūs līdzi pastaigās un jebkur citur. Šoreiz VKKF atbalstu neesam saņēmuši, kā rezultātā drīz, ja neatrisināsim situāciju, radio būs jāslēdz ciet.

Ikmēneša summa radio pamatdarbības uzturēšanai ir nepieciešams ap 300 eiro.

Esam sprukās , jo, nespējot segt pieminētās izmaksas, radio atkal būtu jāslēdz, ko ļoti negribētos, zinot, cik daudz cilvēku jau ir iesaistījušies satura veidošanā un darbībā ap to. Pavisam drīz plānojam uzsākt jaunus ikmēneša raidījumus no Heles, Kristiānas Ertas, filozofijas žurnāla “Tvērums” un izdevniecības “Skaņassienas Megasistēma”. Esam jau nostiprinājuši attiecības ar starptautisku interneta radio kopienu ICRN (Independent Community Radio Network), tāpēc būtu liels neprāts šo visu iesaldēt.

Ja jums patīk dažāda, inovatīva mūsdienu mūzika, kas neskan nevienā citā radio stacijā, paklausies mūs, un, ja patīk, atbalsti kaut nedaudz, jebkurš finansiāls atbalsts mūsu darbību padarīs labāku.